Recenzje książek

Konkurs na lato!

Ostatnio zaniedbałam trochę bloga, brakowało mi czasu na pisanie recenzji, choć czytałam dość sporo. Okres zaliczeniowy na studiach to dość trudny czas, co wiedzą wszyscy studenci. Sesja jak zwykle zaskoczyła studentów 😉 Z racji tego, że został mi tylko jeden egzamin – czasu na czytanie będę mieć coraz więcej. I tego samego życzę Wam wszystkim. Jak to najlepiej uczcić? Konkursem!

Pula nagród wygląda następująco:

Aby wziąć udział w konkursie należy:
– Zostawić komentarz pod postem ze swoim nickiem, adresem e-mail (do weryfikacji) oraz tytułem wybranej książki
– Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie konkursowe
– Posiadać adres do korespondencji na terenie Polski, gdyż nie wysyłam przesyłek za granicę
– Miło mi będzie, jeżeli poinformujecie o konkursie na swoich stronach, fp itd.
– Nie wymagam, byście mnie obserwowali, ale polecam chociaż na czas konkursu, aby nie przegapić wyników.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania konkursu, gdy będzie zbyt małe zainteresowanie. W chwili, gdy uczestników będzie dość sporo, zwycięzców będzie dwóch.
Zadanie konkursowe:
Napisz 3 słowa (bądź krótkie wyrażenia), które kojarzą Ci się z latem. Ale! Nie wolno używać słowa książka w żadnych kombinacjach. 😉
Konkurs trwa od 11.06.2015r. do 15.07.2015r. do godziny 23:59 (czasu blogowego). Wyniki podam w osobnym poście do 17 lipca. Zwycięzca ma 4 dni na wysłanie mi na adres a_4marca@o2.pl adresu do korespondencji. Po tym czasie wybieram kolejnego zwycięzcę. Koszty przesyłki pokrywam ja. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Wszelkie pytania, zastrzeżenia proszę kierować na w/w e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *