Kontakt / Współpraca

Cześć! Jeżeli tu trafiłeś to znak, że masz dla mnie coś interesującego. Od razu wspomnę, że nie gryzę, przynajmniej na początku znajomości, więc pisz śmiało. Nie jestem tu od kilku dni, także raczej wiem już co i z czym się je. Nawiązywałam już współprace:
– recenzenckie,
– patronackie,
– edytorskie,
– a także polegające na wpisach sponsorowanych.Chętnie włączyłabym się w jakąś kampanię, więc jeżeli masz coś dla mnie – śmiało! Jestem otwarta na wszelkie propozycje, ale lubię swoją niezależność. Wywiązuję się z powierzonych mi zadań, wcześniej dokładnie przez dwie strony ustalonych. Chciałbyś, abym poleciła Twoją usługę, projekt, produkt bądź kampanię? Nie ma problemu, możemy się dogadać. Pod warunkiem, że może to być interesujące dla moich Czytelników.

Jeżeli wszystko jasne – zapraszam do kontaktu mailowego w celu ustalenia formy i warunków współpracy: kontakt@matkaczytajaca.pl Odpowiadam w ciągu 3 dni, także w weekendy.

Obecnie współpracuję z:
Zrecenzowałam kilka pozycji także dla Wydawnictwa Esprit, Wydawnictwa Otwartego, Studia Astropsychologii, Colorful Media, Dailytips.pl, Miry wydawanej przez Harlequin, Księgarni Internetowej Gandalf, Wydawnictwa Zwierciadło, Wydawnictwa Kobiecego, Wydawnictwa Czarna Owca, Wydawnictwa Nowa Proza, Wydawnictwa Mag, Wydawnictwa Nasza Ksiegarnia, Grupy Wydawniczej Publicat.
Oraz autorów takich jak Ałbena Grabowska, Anna Sokalska, Alina Białowąs, Nina Reichter, Dorota Szelezińska, Amadeusz Putzlacher, Dawid Waszak, Julia Deja, Marta A. Trzeciak, Maggie Moon, Marcin Brzostowski, Monika Fudali, Patrycja Flejszer, Rakso Hardik, Victoria Gische, Bartłomiej Trokowicz.
Dziękuję za zaufanie!